Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, 82 Evler Mahallesi, 3119 Sokak, No: 1, Tarsus, Mersin, Tarsus/Mersin

Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(324) 614 2334

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Tarsus Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Tarsus Mersin başlıklı yazımız ile Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.