Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Bağlar Mahallesi, 490 Sokak, No: 15, Altaylılar, Tarsus/Mersin

Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(324) 627 4891

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mersin Merkez Sağlık Meslek Lisesi Mezitli Mersin başlıklı yazımız ile Mersin Merkez Sağlık Meslek Lisesi adres, Mersin Merkez Sağlık Meslek Lisesi harita ve Mersin Merkez Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.