Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi Harita

Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi Adres
Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi, Öğretmenler Mahallesi, Eski Mersin Yolu Üzeri No: 12, Tarsus, Tarsus/Mersin

Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi Telefon
(324) 613 6102

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Silifke Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Silifke Mersin başlıklı yazımız ile Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi adres, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi harita ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.