Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Balat Mahallesi, Sultanselim Caddesi, No: 20 Fatih/İstanbul

Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(212) 521 0599

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kadıköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kadıköy İstanbul başlıklı yazımız ile Kadıköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Kadıköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Kadıköy Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.