Sivas Yahya Kemal İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Sivas Yahya Kemal İlköğretim Okulu Sivas Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Sivas Yahya Kemal İlköğretim Okulu Sivas müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Sivas Yahya Kemal İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Sivas Yahya Kemal İlköğretim Okulu Harita

Sivas Yahya Kemal İlköğretim Okulu Adres
Dört Eylül Mahallesi, 10. Sokak, No: 1, Merkez, Sivas Merkez/Sivas

Sivas Yahya Kemal İlköğretim Okulu Telefon
(346) 228 2741

Sivas ilimizin Sivas Merkez ilçesinde bulunan Sivas Yahya Kemal İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sivas Merkez ilçesinde bulunan Sivas Yahya Kemal İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atatürk Anadolu Lisesi (Sivas Merkez) Sivas Merkez Sivas başlıklı yazımız ile Atatürk Anadolu Lisesi (Sivas Merkez) adres, Atatürk Anadolu Lisesi (Sivas Merkez) harita ve Atatürk Anadolu Lisesi (Sivas Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.