Silvan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Silvan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Silvan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Silvan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Silvan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Silvan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Silvan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Yenişehir Mahallesi, Sanayi Caddesi, No: 13, Silvan/Diyarbakır

Silvan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(412) 711 5604

Diyarbakır ilimizin Silvan ilçesinde bulunan Silvan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Silvan ilçesinde bulunan Silvan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kulp Çok Programlı Anadolu Lisesi Kulp Diyarbakır başlıklı yazımız ile Kulp Çok Programlı Anadolu Lisesi adres, Kulp Çok Programlı Anadolu Lisesi harita ve Kulp Çok Programlı Anadolu Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.