Silvan Atatürk İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Silvan Atatürk İlköğretim Okulu Silvan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Silvan Atatürk İlköğretim Okulu Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Silvan Atatürk İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Silvan Atatürk İlköğretim Okulu Harita

Silvan Atatürk İlköğretim Okulu Adres
Silvan Atatürk İöo, Bağlar Mahallesi, Cenanlar Küm. İlçe Halk Kütüphanesi Yanı, Silvan, Diyarbakır, Silvan/Diyarbakır

Silvan Atatürk İlköğretim Okulu Telefon
(412) 711 5607

Diyarbakır ilimizin Silvan ilçesinde bulunan Silvan Atatürk İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Silvan ilçesinde bulunan Silvan Atatürk İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şehit Tuğgeneral Bahtiyar Aydın İlköğretim Okulu Lice Diyarbakır başlıklı yazımız ile Şehit Tuğgeneral Bahtiyar Aydın İlköğretim Okulu adres, Şehit Tuğgeneral Bahtiyar Aydın İlköğretim Okulu harita ve Şehit Tuğgeneral Bahtiyar Aydın İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.