Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Silifke adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Yeni Mahallesi, Ayışık Sokak, No: 2 33940 Silifke, Mersin, Silifke/Mersin

Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(324) 713 1658

Mersin ilimizin Silifke ilçesinde bulunan Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Silifke ilçesinde bulunan Silifke Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mut Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mut Mersin başlıklı yazımız ile Mut Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Mut Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Mut Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.