Siirt Üniversitesi Kezer Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Siirt Üniversitesi Kezer Kampüsü Siirt Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Siirt Üniversitesi Kezer Kampüsü Siirt müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Siirt Üniversitesi Kezer Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Siirt Üniversitesi Kezer Kampüsü Harita

Siirt Üniversitesi Kezer Kampüsü Adres
Siirt-Batman Yolu 10. Km, Kezer Yerleşkesi, Pk: 56100, Merkez, Siirt, Siirt Merkez/Siirt

Siirt Üniversitesi Kezer Kampüsü Telefon
(484) 223 1224

Siirt ilimizin Siirt Merkez ilçesinde bulunan Siirt Üniversitesi Kezer Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Siirt Merkez ilçesinde bulunan Siirt Üniversitesi Kezer Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Takasbank Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Siirt Merkez Siirt başlıklı yazımız ile Takasbank Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi adres, Takasbank Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi harita ve Takasbank Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.