Shaya Kahve Sabancı Üniversitesi Şubesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Shaya Kahve Sabancı Üniversitesi Şubesi Tuzla adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Shaya Kahve Sabancı Üniversitesi Şubesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Shaya Kahve Sabancı Üniversitesi Şubesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Shaya Kahve Sabancı Üniversitesi Şubesi Harita

Shaya Kahve Sabancı Üniversitesi Şubesi Adres
Orta Mahallesi, Üniversite Caddesi, No: 27 Orhanlı Tuzla/İstanbul

Shaya Kahve Sabancı Üniversitesi Şubesi Telefon
(216) 593 2810

İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunan Shaya Kahve Sabancı Üniversitesi Şubesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tuzla ilçesinde bulunan Shaya Kahve Sabancı Üniversitesi Şubesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Altan Hidrolik Mühendislik Orhanlı Şubesi Tuzla İstanbul başlıklı yazımız ile Altan Hidrolik Mühendislik Orhanlı Şubesi adres, Altan Hidrolik Mühendislik Orhanlı Şubesi harita ve Altan Hidrolik Mühendislik Orhanlı Şubesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.