Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Atatürk Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No: 2, Bornova/İzmir

Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(232) 351 5728

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Foça İzmir başlıklı yazımız ile Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Foça Halim Foçalı Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.