Serik İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Serik İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Serik adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Serik İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Antalya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Serik İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Serik İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Serik İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Serik İmkb Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Kadriye Beldesi Demokrasi Caddesi, 07525, Serik, Antalya, Serik/Antalya

Serik İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(242) 725 5206

Antalya ilimizin Serik ilçesinde bulunan Serik İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Serik ilçesinde bulunan Serik İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Serik Hasan Güçlü Ticaret Meslek Lisesi Serik Antalya başlıklı yazımız ile Serik Hasan Güçlü Ticaret Meslek Lisesi adres, Serik Hasan Güçlü Ticaret Meslek Lisesi harita ve Serik Hasan Güçlü Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.