Serhat Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Serhat Sağlık Meslek Lisesi Kars Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Serhat Sağlık Meslek Lisesi Kars müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Serhat Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Serhat Sağlık Meslek Lisesi Harita

Serhat Sağlık Meslek Lisesi Adres
Yusuf Paşa Mahallesi, Ordu Caddesi, No: 32, Kars , Kars Merkez/Kars

Serhat Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(474) 212 0148

Kars ilimizin Kars Merkez ilçesinde bulunan Serhat Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kars Merkez ilçesinde bulunan Serhat Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Kars Merkez) Kars Merkez Kars başlıklı yazımız ile Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Kars Merkez) adres, Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Kars Merkez) harita ve Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Kars Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.