Şendil Gıda iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Şendil Gıda Eyüp adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Şendil Gıda İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Şendil Gıda yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Şendil Gıda Harita

Şendil Gıda Adres
Kuru Gıda Sitesi E. Blok No:39 Rami, Eyüp/İstanbul

Şendil Gıda Telefon
(212) 581 6810

İstanbul ilimizin Eyüp ilçesinde bulunan Şendil Gıda ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Eyüp ilçesinde bulunan Şendil Gıda iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yapınca Kardeşler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri San. ve Tic. Koll. Şti. Hurrem Yapınca ve Ortakları İst. Eyüp İstanbul başlıklı yazımız ile Yapınca Kardeşler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri San. ve Tic. Koll. Şti. Hurrem Yapınca ve Ortakları İst. adres, Yapınca Kardeşler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri San. ve Tic. Koll. Şti. Hurrem Yapınca ve Ortakları İst. harita ve Yapınca Kardeşler Gıda ve İhtiyaç Maddeleri San. ve Tic. Koll. Şti. Hurrem Yapınca ve Ortakları İst. telefon hakkında bilgiler verilmektedir.