Şemdinli Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Şemdinli Kız Teknik ve Meslek Lisesi Şemdinli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Şemdinli Kız Teknik ve Meslek Lisesi Hakkari müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Şemdinli Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Şemdinli Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Şemdinli Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Merkez, Şemdinli/Hakkari

Şemdinli Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(438) 411 2165

Hakkari ilimizin Şemdinli ilçesinde bulunan Şemdinli Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şemdinli ilçesinde bulunan Şemdinli Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hakkari Merkez) Hakkari Merkez Hakkari başlıklı yazımız ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hakkari Merkez) adres, Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hakkari Merkez) harita ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Hakkari Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.