Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi İlkadım adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi, İstasyon Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 143, İlkadım/Samsun

Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(362) 230 0997

Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. İlkadım ilçesinde bulunan Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Samsun Ticaret Meslek Lisesi İlkadım Samsun başlıklı yazımız ile Samsun Ticaret Meslek Lisesi adres, Samsun Ticaret Meslek Lisesi harita ve Samsun Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.