Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Selçuk adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Selçuk İmkb Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Atatürk Mahallesi, Kubilay Caddesi, No: 3, Selçuk, İzmir, Selçuk/İzmir

Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(232) 892 7670

İzmir ilimizin Selçuk ilçesinde bulunan Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Selçuk ilçesinde bulunan Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Seferihisar Kız Teknik ve Meslek Lisesi Seferihisar İzmir başlıklı yazımız ile Seferihisar Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Seferihisar Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Seferihisar Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.