Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi Alaşehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Yenice Mahallesi, Beş Eylül Caddesi, No: 1, Alaşehir/Manisa

Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(236) 653 1118

Manisa ilimizin Alaşehir ilçesinde bulunan Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Alaşehir ilçesinde bulunan Sekine Evren Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Alaşehir Orgeneral Kenan Evren Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Alaşehir Manisa başlıklı yazımız ile Alaşehir Orgeneral Kenan Evren Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Alaşehir Orgeneral Kenan Evren Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Alaşehir Orgeneral Kenan Evren Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.