Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kayapınar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Şehmus Sultan Tatlıcı Lisesi Binası, Kayapınar/Diyarbakır

Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(412) 251 2102

Diyarbakır ilimizin Kayapınar ilçesinde bulunan Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kayapınar ilçesinde bulunan Şehmus Sultan Tatlıcı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kayapınar Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi Kayapınar Diyarbakır başlıklı yazımız ile Kayapınar Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi adres, Kayapınar Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi harita ve Kayapınar Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.