Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Erzin adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Hatay müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Mahmutlu Mahallesi, Atatürk Cadesi, Erzin/Hatay

Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(326) 681 9200

Hatay ilimizin Erzin ilçesinde bulunan Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Erzin ilçesinde bulunan Şehit Uğur Ekiz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Dörtyol Ticaret Meslek Lisesi Dörtyol Hatay başlıklı yazımız ile Dörtyol Ticaret Meslek Lisesi adres, Dörtyol Ticaret Meslek Lisesi harita ve Dörtyol Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.