Şehit Buminhan Temizkan İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Şehit Buminhan Temizkan İlköğretim Okulu Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Şehit Buminhan Temizkan İlköğretim Okulu Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Şehit Buminhan Temizkan İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Şehit Buminhan Temizkan İlköğretim Okulu Harita

Şehit Buminhan Temizkan İlköğretim Okulu Adres
Şehit Buminhan Temizkan İöo, Atalar Mahallesi, Atatürk Caddesi, Okul Sokak, No: 7 33800 Yenice, Tarsus/Mersin

Şehit Buminhan Temizkan İlköğretim Okulu Telefon
(324) 651 3007

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Şehit Buminhan Temizkan İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Şehit Buminhan Temizkan İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Abdullah Şahutoğlu İlköğretim Okulu Akdeniz Mersin başlıklı yazımız ile Abdullah Şahutoğlu İlköğretim Okulu adres, Abdullah Şahutoğlu İlköğretim Okulu harita ve Abdullah Şahutoğlu İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.