Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Sarız adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Harita

Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Adres
Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu, Sarız Türk Telekom Yibo, Kayseri, Sarız, Sarız/Kayseri

Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Telefon
(352) 561 3073

Kayseri ilimizin Sarız ilçesinde bulunan Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sarız ilçesinde bulunan Sarız Türk Telekom Yatılı İlköğretim Bölge Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mustafa-Müjgan Boydak İlköğretim Okulu Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Mustafa-Müjgan Boydak İlköğretim Okulu adres, Mustafa-Müjgan Boydak İlköğretim Okulu harita ve Mustafa-Müjgan Boydak İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.