Sardis Tekstil iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Sardis Tekstil Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Sardis Tekstil İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Sardis Tekstil yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Sardis Tekstil Harita

Sardis Tekstil Adres
Sanat Caddesı No:23 Çamdibi Bornova/İzmir

Sardis Tekstil Telefon
(232) 433 5244

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Sardis Tekstil ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Sardis Tekstil iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Fulmop Endüstriyel Temizlik Malzemeleri ve İhtiyaç Maddeleri Medikal Tekstil İthalat İhracat Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Fulmop Endüstriyel Temizlik Malzemeleri ve İhtiyaç Maddeleri Medikal Tekstil İthalat İhracat adres, Fulmop Endüstriyel Temizlik Malzemeleri ve İhtiyaç Maddeleri Medikal Tekstil İthalat İhracat harita ve Fulmop Endüstriyel Temizlik Malzemeleri ve İhtiyaç Maddeleri Medikal Tekstil İthalat İhracat telefon hakkında bilgiler verilmektedir.