Saraylı İlköğretim Okulu (Vezirköprü) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Saraylı İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Vezirköprü adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Saraylı İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Saraylı İlköğretim Okulu (Vezirköprü) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Saraylı İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Harita

Saraylı İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Adres
Saraylı İöo, Narlı Saray Beldesi Saraylı Mahallesi, Vezirköprü/Samsun

Saraylı İlköğretim Okulu (Vezirköprü) Telefon
(362) 656 8479

Samsun ilimizin Vezirköprü ilçesinde bulunan Saraylı İlköğretim Okulu (Vezirköprü) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Vezirköprü ilçesinde bulunan Saraylı İlköğretim Okulu (Vezirköprü) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yenimahalle İlköğretim Okulu (Terme) Terme Samsun başlıklı yazımız ile Yenimahalle İlköğretim Okulu (Terme) adres, Yenimahalle İlköğretim Okulu (Terme) harita ve Yenimahalle İlköğretim Okulu (Terme) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.