Saray Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Saray Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Saray adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Saray Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Van müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Saray Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Saray Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Harita

Saray Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Adres
Hükümet Binası, Saray/Van

Saray Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı Telefon
(432) 781 2085

Van ilimizin Saray ilçesinde bulunan Saray Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Saray ilçesinde bulunan Saray Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Adalet ve Kalkınma Partisi Saray İlçe Teşkilatı Saray Tekirdağ başlıklı yazımız ile Adalet ve Kalkınma Partisi Saray İlçe Teşkilatı adres, Adalet ve Kalkınma Partisi Saray İlçe Teşkilatı harita ve Adalet ve Kalkınma Partisi Saray İlçe Teşkilatı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.