Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İlkadım adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Samsun müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstiklal Caddesi, No: 149, İlkadım, Samsun İlkadım/Samsun

Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(362) 231 6855

Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Samsun Özel Eğitim Meslek Lisesi İlkadım Samsun başlıklı yazımız ile Samsun Özel Eğitim Meslek Lisesi adres, Samsun Özel Eğitim Meslek Lisesi harita ve Samsun Özel Eğitim Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.