Samandağ Atatürk İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Samandağ Atatürk İlköğretim Okulu Antakya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Samandağ Atatürk İlköğretim Okulu Hatay müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Samandağ Atatürk İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Samandağ Atatürk İlköğretim Okulu Harita

Samandağ Atatürk İlköğretim Okulu Adres
Samandağ Atatürk İöo, Atatürk Mahallesi, Ortaokul Caddesi, Samandağ, Hatay, Samandağı, Antakya/Hatay

Samandağ Atatürk İlköğretim Okulu Telefon
(326) 512 1298

Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunan Samandağ Atatürk İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Antakya ilçesinde bulunan Samandağ Atatürk İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Nureddin Zengi Leman Narin Fen Lisesi Antakya Hatay başlıklı yazımız ile Özel Nureddin Zengi Leman Narin Fen Lisesi adres, Özel Nureddin Zengi Leman Narin Fen Lisesi harita ve Özel Nureddin Zengi Leman Narin Fen Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.