Salka Tekstil İthalat İhracat iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Salka Tekstil İthalat İhracat Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Salka Tekstil İthalat İhracat İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Salka Tekstil İthalat İhracat yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Salka Tekstil İthalat İhracat Harita

Salka Tekstil İthalat İhracat Adres
Akdeniz Mahallesi 1333 Sokak No:2 Daire 31-32 Çankaya Konak/İzmir

Salka Tekstil İthalat İhracat Telefon
(232) 483 8305

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Salka Tekstil İthalat İhracat ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Salka Tekstil İthalat İhracat iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Salim Yılmaz - Lorelle Alım Satım İmalat Tekstil Ticaret Konak İzmir başlıklı yazımız ile Salim Yılmaz - Lorelle Alım Satım İmalat Tekstil Ticaret adres, Salim Yılmaz - Lorelle Alım Satım İmalat Tekstil Ticaret harita ve Salim Yılmaz - Lorelle Alım Satım İmalat Tekstil Ticaret telefon hakkında bilgiler verilmektedir.