Salihli Özel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Salihli Özel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Salihli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Salihli Özel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Salihli Özel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Salihli Özel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Salihli Özel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Atatürk Mahallesi, 630. Sokak, No: 8, Salihli/Manisa

Salihli Özel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(236) 713 5023

Manisa ilimizin Salihli ilçesinde bulunan Salihli Özel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Salihli ilçesinde bulunan Salihli Özel Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Derbent Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu Turgutlu Manisa başlıklı yazımız ile Özel Derbent Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Derbent Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Derbent Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.