Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Nizip adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Gaziantep müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Saha Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 46 27700 Nizip/Gaziantep

Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(342) 517 2649

Gaziantep ilimizin Nizip ilçesinde bulunan Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Nizip ilçesinde bulunan Salih Ekmekçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Nizip Anadolu Öğretmen Lisesi Nizip Gaziantep başlıklı yazımız ile Nizip Anadolu Öğretmen Lisesi adres, Nizip Anadolu Öğretmen Lisesi harita ve Nizip Anadolu Öğretmen Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.