Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkezi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkezi Üsküdar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkezi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkezi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkezi Harita

Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkezi Adres
Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkez, Üsküdar, 34684 Kandilli Üsküdar/İstanbul

Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkezi Telefon

İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkezi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Üsküdar ilçesinde bulunan Sakıp Sabancı Kandilli Eğitim ve Kültür Merkezi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Zihinsel Engelliler Eğitim ve Rehberlik Merkezi Bakırköy İstanbul başlıklı yazımız ile Zihinsel Engelliler Eğitim ve Rehberlik Merkezi adres, Zihinsel Engelliler Eğitim ve Rehberlik Merkezi harita ve Zihinsel Engelliler Eğitim ve Rehberlik Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.