Şahinbey Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Şahinbey Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Şahinbey adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Şahinbey Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Gaziantep müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Şahinbey Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Şahinbey Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Şahinbey Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Yamaçtepe Mahallesi, Mahmut Tevfik Atay Bulvarı, No: 14 / A (Burç Ormanı Yanı), Şahinbey/Gaziantep

Şahinbey Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(342) 425 0400

Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Şahinbey Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şahinbey ilçesinde bulunan Şahinbey Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Sevinç Bahattin Teymur Ortaokulu Şahinbey Gaziantep başlıklı yazımız ile Sevinç Bahattin Teymur Ortaokulu adres, Sevinç Bahattin Teymur Ortaokulu harita ve Sevinç Bahattin Teymur Ortaokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.