Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Melikgazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Hürriyet Yenikköy Mahallesi, Fener Sokak, No: 1, Melikgazi/Kayseri

Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(352) 355 3397

Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Melikgazi ilçesinde bulunan Şaban Fazlıoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Seyyid Burhaneddin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Melikgazi Kayseri başlıklı yazımız ile Seyyid Burhaneddin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Seyyid Burhaneddin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Seyyid Burhaneddin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.