Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Pütürge adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Malatya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Taşbaşı Mahallesi,, Pötürge, Malatya, Pütürge/Malatya

Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(422) 561 2583

Malatya ilimizin Pütürge ilçesinde bulunan Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Pütürge ilçesinde bulunan Pütürge Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şehit Kemal Özalper Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Malatya Merkez Malatya başlıklı yazımız ile Şehit Kemal Özalper Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Şehit Kemal Özalper Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Şehit Kemal Özalper Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.