Pursaklar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Pursaklar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Pursaklar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Pursaklar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Pursaklar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Pursaklar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Pursaklar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Merkez Mahallesi, Gülyaz Caddesi, Saray Sokak, No: 21, Pursaklar/Ankara

Pursaklar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(312) 527 0080

Ankara ilimizin Pursaklar ilçesinde bulunan Pursaklar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Pursaklar ilçesinde bulunan Pursaklar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şehit Büyükelçi Daniş Tunalıgil Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Pursaklar Ankara başlıklı yazımız ile Şehit Büyükelçi Daniş Tunalıgil Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Şehit Büyükelçi Daniş Tunalıgil Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Şehit Büyükelçi Daniş Tunalıgil Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.