Plato Meslek Yüksekokulu Trabzon Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Plato Meslek Yüksekokulu Trabzon Kampüsü Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Plato Meslek Yüksekokulu Trabzon Kampüsü Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Plato Meslek Yüksekokulu Trabzon Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Plato Meslek Yüksekokulu Trabzon Kampüsü Harita

Plato Meslek Yüksekokulu Trabzon Kampüsü Adres
Uzun Caddesi, No: 70, Trabzon Olgunlaşma Enstitüsü, Ortahisar/Trabzon

Plato Meslek Yüksekokulu Trabzon Kampüsü Telefon
(212) 444 7696 Dahili: 169

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Plato Meslek Yüksekokulu Trabzon Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Plato Meslek Yüksekokulu Trabzon Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Joyfull House Trabzon | Özel Neşe Erberk Anaokulu Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Joyfull House Trabzon | Özel Neşe Erberk Anaokulu adres, Joyfull House Trabzon | Özel Neşe Erberk Anaokulu harita ve Joyfull House Trabzon | Özel Neşe Erberk Anaokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.