Plato Meslek Yüksekokulu Konya Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Plato Meslek Yüksekokulu Konya Kampüsü Meram adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Plato Meslek Yüksekokulu Konya Kampüsü Konya müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Plato Meslek Yüksekokulu Konya Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Plato Meslek Yüksekokulu Konya Kampüsü Harita

Plato Meslek Yüksekokulu Konya Kampüsü Adres
Abdulaziz Mahallesi, Atatürk Caddesi, No: 2, Meram/Konya

Plato Meslek Yüksekokulu Konya Kampüsü Telefon
(212) 444 7696 Dahili: 170

Konya ilimizin Meram ilçesinde bulunan Plato Meslek Yüksekokulu Konya Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Meram ilçesinde bulunan Plato Meslek Yüksekokulu Konya Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Joyfull House Selçuklu | Özel Neşe Erberk Anaokulu Selçuklu Konya başlıklı yazımız ile Joyfull House Selçuklu | Özel Neşe Erberk Anaokulu adres, Joyfull House Selçuklu | Özel Neşe Erberk Anaokulu harita ve Joyfull House Selçuklu | Özel Neşe Erberk Anaokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.