Plato Meslek Yüksekokulu Kayseri Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Plato Meslek Yüksekokulu Kayseri Kampüsü Kocasinan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Plato Meslek Yüksekokulu Kayseri Kampüsü Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Plato Meslek Yüksekokulu Kayseri Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Plato Meslek Yüksekokulu Kayseri Kampüsü Harita

Plato Meslek Yüksekokulu Kayseri Kampüsü Adres
İstasyon Caddesi, No: 18, Kayseri Olgunlaşma Enstitüsü, Kocasinan/Kayseri

Plato Meslek Yüksekokulu Kayseri Kampüsü Telefon
(352) 222 8802

Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan Plato Meslek Yüksekokulu Kayseri Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kocasinan ilçesinde bulunan Plato Meslek Yüksekokulu Kayseri Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan AÖF Kayseri Kocasinan Bürosu Kocasinan Kayseri başlıklı yazımız ile AÖF Kayseri Kocasinan Bürosu adres, AÖF Kayseri Kocasinan Bürosu harita ve AÖF Kayseri Kocasinan Bürosu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.