Pir Sultan Abdal İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Pir Sultan Abdal İlköğretim Okulu Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Pir Sultan Abdal İlköğretim Okulu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Pir Sultan Abdal İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Pir Sultan Abdal İlköğretim Okulu Harita

Pir Sultan Abdal İlköğretim Okulu Adres
Pir Sultan Abdal İöo, Eskişehir Yolu 29. Km. Yukarıyurtçu Kuyupınar Mevkii 2. Bölge Toki Turkuaz, Yenimahalle/Ankara

Pir Sultan Abdal İlköğretim Okulu Telefon
(312) 237 0076

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Pir Sultan Abdal İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Pir Sultan Abdal İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Faruk Nafiz Çamlıbel Anadolu Lisesi Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Faruk Nafiz Çamlıbel Anadolu Lisesi adres, Faruk Nafiz Çamlıbel Anadolu Lisesi harita ve Faruk Nafiz Çamlıbel Anadolu Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.