Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Perşembe adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Düz Mahallesi, Eğitim Caddesi, No: 59, Perşembe, Ordu, Perşembe/Ordu

Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(452) 517 1045

Ordu ilimizin Perşembe ilçesinde bulunan Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Perşembe ilçesinde bulunan Perşembe Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi Perşembe Ordu başlıklı yazımız ile Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.