Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi Perşembe adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Kacalı Mahallesi, Kültür Caddesi, No: 22 Perşembe, Ordu, Perşembe/Ordu

Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(452) 517 1044

Ordu ilimizin Perşembe ilçesinde bulunan Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Perşembe ilçesinde bulunan Perşembe Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Altınordu Ordu başlıklı yazımız ile Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Ordu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.