Payas İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Payas İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü Payas adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Payas İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü Hatay müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Payas İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Payas İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü Harita

Payas İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü Adres
Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Şehit Yüzbaşı Ali Oğuz Bulvarı Akçelik İş Merkezi Kat: 7 No: 78 Payas/Hatay

Payas İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü Telefon
(326) 755 5003

Hatay ilimizin Payas ilçesinde bulunan Payas İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Payas ilçesinde bulunan Payas İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Halk Eğitim Merkezi ve Akşam San. Okulu (Kırıkhan) Kırıkhan Hatay başlıklı yazımız ile Halk Eğitim Merkezi ve Akşam San. Okulu (Kırıkhan) adres, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam San. Okulu (Kırıkhan) harita ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam San. Okulu (Kırıkhan) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.