Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Çekmeköy adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Harita

Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Adres
Nişantepe Mahallesi, Orman Sokak, Çekmeköy Kampüsü, Çekmeköy/İstanbul

Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü Telefon
(216) 564 9000

İstanbul ilimizin Çekmeköy ilçesinde bulunan Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çekmeköy ilçesinde bulunan Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi Çekmeköy İstanbul başlıklı yazımız ile Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi adres, Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi harita ve Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.