Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Osmangazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Adnan Menderes Mahallesi, Hasanöztimur Cad No: 1, Osmangazi/Bursa

Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(224) 241 8864

Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmangazi ilçesinde bulunan Öztimurlar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi Osmangazi Bursa başlıklı yazımız ile Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi adres, Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi harita ve Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.