Özkanlar Dondurma ve Hazır Gıda iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özkanlar Dondurma ve Hazır Gıda Karşıyaka adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özkanlar Dondurma ve Hazır Gıda İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özkanlar Dondurma ve Hazır Gıda yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özkanlar Dondurma ve Hazır Gıda Harita

Özkanlar Dondurma ve Hazır Gıda Adres
Yalı Mahallesi Caher Dudayev Bulvarı No:115, A Karşıyaka/İzmir

Özkanlar Dondurma ve Hazır Gıda Telefon
(232) 877 1073

İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özkanlar Dondurma ve Hazır Gıda ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karşıyaka ilçesinde bulunan Özkanlar Dondurma ve Hazır Gıda iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Hastürkmen Petrol Ürünleri Gıda İnşaat Taahhüt Karşıyaka İzmir başlıklı yazımız ile Hastürkmen Petrol Ürünleri Gıda İnşaat Taahhüt adres, Hastürkmen Petrol Ürünleri Gıda İnşaat Taahhüt harita ve Hastürkmen Petrol Ürünleri Gıda İnşaat Taahhüt telefon hakkında bilgiler verilmektedir.