Özim Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracat iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özim Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracat Bornova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özim Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracat İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özim Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracat yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özim Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracat Harita

Özim Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracat Adres
5746, 3 Sokak No:16 Mtk Sitesi Altındağ, İzmir, Bornova/İzmir

Özim Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracat Telefon
(232) 431 0944

İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özim Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracat ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bornova ilçesinde bulunan Özim Konfeksiyon Tekstil İthalat İhracat iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mergo Kumaş ve Tekstil Ürünleri Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Mergo Kumaş ve Tekstil Ürünleri adres, Mergo Kumaş ve Tekstil Ürünleri harita ve Mergo Kumaş ve Tekstil Ürünleri telefon hakkında bilgiler verilmektedir.