Özenler Karadeniz Yayla Lokantası iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özenler Karadeniz Yayla Lokantası Fatih adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özenler Karadeniz Yayla Lokantası İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özenler Karadeniz Yayla Lokantası yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özenler Karadeniz Yayla Lokantası Harita

Özenler Karadeniz Yayla Lokantası Adres
Büyük Saray Meydanı Caddesi, No: 51 / a İnebey Mahallesi, Fatih/İstanbul

Özenler Karadeniz Yayla Lokantası Telefon
(212) 585 4430

İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özenler Karadeniz Yayla Lokantası ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Fatih ilçesinde bulunan Özenler Karadeniz Yayla Lokantası iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Silivri Kamyon ve Kamyonetçiler Derneği Silivri İstanbul başlıklı yazımız ile Silivri Kamyon ve Kamyonetçiler Derneği adres, Silivri Kamyon ve Kamyonetçiler Derneği harita ve Silivri Kamyon ve Kamyonetçiler Derneği telefon hakkında bilgiler verilmektedir.