Özendi Tekstil iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özendi Tekstil Ümraniye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özendi Tekstil İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özendi Tekstil yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özendi Tekstil Harita

Özendi Tekstil Adres
Çayırönü Y. Dudullu AltınşžEhir Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No:704 Kat:2 Ümraniye/İstanbul

Özendi Tekstil Telefon
(216) 314 9099

İstanbul ilimizin Ümraniye ilçesinde bulunan Özendi Tekstil ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ümraniye ilçesinde bulunan Özendi Tekstil iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Tekstil Aksesuarları İmalat ve Pazarlama Özcan Büyükkaya Güngören İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Tekstil Aksesuarları İmalat ve Pazarlama Özcan Büyükkaya adres, İstanbul Tekstil Aksesuarları İmalat ve Pazarlama Özcan Büyükkaya harita ve İstanbul Tekstil Aksesuarları İmalat ve Pazarlama Özcan Büyükkaya telefon hakkında bilgiler verilmektedir.