Özelnurettin Şükrü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özelnurettin Şükrü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özelnurettin Şükrü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özelnurettin Şükrü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özelnurettin Şükrü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özelnurettin Şükrü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Merkez Mahallesi, Hanımefendi Sokak, No: 133, Şişli/İstanbul

Özelnurettin Şükrü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(212) 219 9390

İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özelnurettin Şükrü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şişli ilçesinde bulunan Özelnurettin Şükrü Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli Şişli İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli adres, Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli harita ve Özel Nehir Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Şişli telefon hakkında bilgiler verilmektedir.