Özel Zirve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Özel Zirve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Altınordu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Özel Zirve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Özel Zirve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Özel Zirve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Özel Zirve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Bucak Mahallesi, Bekir Sıtkı Pamuk Caddesi, No: 19, Altınordu/Ordu

Özel Zirve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(452) 223 1520

Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Özel Zirve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Altınordu ilçesinde bulunan Özel Zirve Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Ayzek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Altınordu Ordu başlıklı yazımız ile Özel Ayzek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu adres, Özel Ayzek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu harita ve Özel Ayzek Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.